Vacaciones en la República Checa:CZeCOTTourmapsBohemia del esteUNESCOVacaciones activasHorarios












comienzo: fin:
J 4.7.2019 - S 6.7.2019

Rock for people 2019

Festivalpark (Hradec Králové)

S 31.8.2019 10:00
D 1.9.2019 10:00

Czech International Air Fest - CIAF 2019

Hradec Králové (Hradec Králové)

X 29.1.2020 19:00

(Louskáček - St. Petersburg festival ballet)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

S 15.6.2019 - D 30.6.2019
V 21.6.2019 - V 28.6.2019
V 12.7.2019 18:00 - 19:00
L 15.7.2019 - D 21.7.2019

(Mistrovství světa v karate - SKIF 2019)

ČPP Arena (Hradec Králové)

S 31.8.2019 10:00

(17. mezinárodní nábřeží paromilů)

Eliščino nábřeží (Hradec Králové), Smetanovo nábřeží (Hradec Králové)

L 9.9.2019 20:00

(Vandráci, Vagamundos - Pavel Liška a Jan Révai)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

L 23.9.2019 19:00

(Marie Rottrová - Lady soul)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

S 28.9.2019

(Mitas Gočárovy schody)

Velké náměstí (Hradec Králové)

S 28.9.2019 - L 28.10.2019

(Čekání na Václava - festival velkých malých divadel)

Galería Donde Klicperovi (Hradec Králové)

L 30.9.2019 19:00

(3v1 Talk Show - Štíbrová, Pártlová, Arichteva)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

D 6.10.2019
M 8.10.2019 - S 12.10.2019

(Jazz jde městem)

Hradec Králové

M 8.10.2019 19:30 - 21:30

(David Koller Acoustic Hradecký memoriál 2019)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

M 15.10.2019 - J 24.10.2019

(Hudební fórum Hradec Králové)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

M 22.10.2019 19:30

(Ewa Farna: Málo se známe tour 2019)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

S 26.10.2019
D 27.10.2019

(Hradec Králové open - WDSF international open)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

V 1.11.2019 19:00

(Daniel Landa akustická šňůra 2019/2020)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

S 2.11.2019 18:30

(Od baroka po Gershwina)

Adalbertinum (Hradec Králové)

S 2.11.2019 20:00

(Arakain)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

L 4.11.2019 19:00 - 22:00

(Na stojáka - unikátní turné k 15. výročí)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

J 7.11.2019 19:00

(Lucie - EvoLucie Tour 2019)

ČPP Arena (Hradec Králové)

S 9.11.2019 20:00

(Pokáč)

Denoche Music Hall (Hradec Králové)

L 11.11.2019 18:00

(VIPautogramiáda Jakuba Smolíka)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

L 11.11.2019 19:00

(Jakub Smolík - Tour 60, koncert s kapelou a hosty)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

X 13.11.2019 19:00 - 20:30

(Michal Pavlíček - Pošli to tam tour)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

X 20.11.2019 19:00 - 21:30
D 24.11.2019 19:00

(AC/DC tribute show se symfonickým orchestrem)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

L 2.12.2019 20:00 - 22:00

(Aneta Langerová)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

S 7.12.2019 10:00 - 16:00

(Malý advent na statku)

Finca de Šrámek (Hradec Králové)

S 7.12.2019 10:30

(Michal je kvítko! - Michal Nesvadba)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

D 8.12.2019 19:00

(4Tet)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

X 11.12.2019 19:00

(Pirate Swing Band Gala 2019)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

S 14.12.2019 19:00

(Helena Vondráčková - Helena Dlouhá noc live)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

L 16.12.2019 19:00

(Richard Müller, Michael Kocáb, Ondřej Soukup)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

J 2.5.2019 - J 27.6.2019
V 3.5.2019 - J 27.6.2019
S 4.5.2019 - S 29.6.2019
S 1.6.2019 - D 30.6.2019

(Ozvěny Premiéry)

Bazalka (Hradec Králové)

L 3.6.2019 - D 30.6.2019

(Atmosféra divadelního festivalu)

Casa municipal (Hradec Králové)

L 3.6.2019 - J 27.6.2019

(Autismus obrazem a slovem)

Biblioteca científica y de estudios en Hradec Kráové (Hradec Králové)

X 5.6.2019 - D 30.6.2019
J 6.6.2019 - D 30.6.2019

(Prázdniny na obzoru)

(Hradec Králové)

J 6.6.2019 - D 30.6.2019
S 8.6.2019 - X 31.7.2019

(Czech Press Photo 2018 - výběr)

Biblioteca científica y de estudios en Hradec Kráové (Hradec Králové)

J 13.6.2019 - D 22.9.2019

(Jiří Načeradský & Lubomír Typlt: Příčný řez, Cross-section)

Galería de las Artes Modernas (Hradec Králové)

J 20.6.2019 - D 1.9.2019

(Východočeský výtvarný salon Hradec Králové)

Galería En Castillo (Hradec Králové)

J 20.6.2019 - D 22.9.2019

(Biskup Josef Doubrava)

Galería de las Artes Modernas (Hradec Králové)

L 24.6.2019 16:00 - 17:30

(Horúce leto 68 (ako sme utekali))

Teatro de Klicpera - Estudio Beseda (Hradec Králové)

L 24.6.2019 17:00 - 17:40

(Tři malá prasátka)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

L 24.6.2019 17:30

(Spitfire)

Bio Central (Hradec Králové)

L 24.6.2019 18:00

(Skleněný pokoj)

Bio Central (Hradec Králové)

L 24.6.2019 19:00 - 21:30

(Něco za něco)

Galería Donde Klicperovi (Hradec Králové)

L 24.6.2019 19:00 - 19:45

(Bratři a sestry)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

L 24.6.2019 13:00 - 14:15
L 24.6.2019 16:00 - 17:15
L 24.6.2019 19:00 - 20:15

(Věci snadno zapomenuté)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

L 24.6.2019 20:00

(Tuxedo orchestra)

(Hradec Králové)

L 24.6.2019 21:00

(Genesis)

Bio Central (Hradec Králové)

M 25.6.2019 9:00 - 9:40

(Myška v cirkuse)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

M 25.6.2019 10:00
M 25.6.2019 10:00 - 10:50

(Pohádka o Liazce)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

M 25.6.2019 16:00 - 17:30

(Soukromé rozhovory)

Teatro de Klicpera - Estudio Beseda (Hradec Králové)

M 25.6.2019 17:00 - 19:00

(Vegetarián - vegan)

(Hradec Králové)

M 25.6.2019 17:00 - 17:50

(Skřítek)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

M 25.6.2019 16:00 - 16:40
M 25.6.2019 17:30 - 18:10

(Nejmenší ze Sámů)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

M 25.6.2019 18:30 - 19:10

(Písně z Finska)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

M 25.6.2019 19:00 - 21:05

(Kouř)

Galería Donde Klicperovi (Hradec Králové)

M 25.6.2019 20:30

(Klimt & Schiele - Erós a Psyché)

Bio Central (Hradec Králové)

M 25.6.2019 22:00

(4 ženy na konci světa)

Teatro de Klicpera - Estudio Beseda (Hradec Králové)

X 26.6.2019 10:00
X 26.6.2019 9:00 - 9:30
X 26.6.2019 11:00 - 11:30

(Aero - Odivo: Bánská Bystrica)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

L 24.6.2019 13:00 - 20:00
M 25.6.2019 13:00 - 20:00
X 26.6.2019 13:00 - 20:00

(Temná kavárna)

Club musical privado no. 4 (Hradec Králové)

X 26.6.2019 16:00

(Transky, body, vteřiny)

Teatro de Klicpera - Estudio Beseda (Hradec Králové)

X 26.6.2019 17:00 - 19:00

(Slyšet hlasy)

(Hradec Králové)

X 26.6.2019 17:00 - 18:00

(Hlupáci z Chelmu)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

X 26.6.2019 17:30

(Beats)

Bio Central (Hradec Králové)

X 26.6.2019 18:00

(Expedice Monoxylon III - 1. veřejná beseda)

Universidad Hradec Králové - Edificio A (Hradec Králové)

X 26.6.2019 19:00 - 20:50

(Salto w tyl)

Galería Donde Klicperovi (Hradec Králové)

X 26.6.2019 10:00 - 11:20
X 26.6.2019 19:00 - 20:20

(Anna Franková)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

X 26.6.2019 20:30

(John Wick 3)

Bio Central (Hradec Králové)

M 25.6.2019 17:30
X 26.6.2019 21:00

(Neviditelné)

Bio Central (Hradec Králové)

X 26.6.2019 21:00 - 21:45

(Pli - Viktor Černický)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

X 26.6.2019 21:30

(Muži v černém: Globální hrozba)

Cine de verano Širák (Hradec Králové)

X 26.6.2019
J 27.6.2019
J 27.6.2019 10:00
J 27.6.2019 9:00 - 9:35
J 27.6.2019 11:00 - 11:35

(Já, ty a to)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

J 27.6.2019 16:00 - 19:00

(Persony)

Teatro de Klicpera - Estudio Beseda (Hradec Králové)

J 27.6.2019 16:30 - 17:30

(HM koncert pro děti)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

J 27.6.2019 17:00

(Anonymní sítě)

Impuls, centro de apoyo de las actividades artísticas (Hradec Králové)

J 27.6.2019 17:30

(Vernisáž výstavy Kateřina Jirsová: Nestálá přítomnost)

Walk Thru Gallery - Galería Paso subterráneo (Hradec Králové)

J 27.6.2019 18:00

(Velké ženy z malé země)

Petrof Gallery (Hradec Králové)

J 27.6.2019 18:30 - 20:00

(Simona Babčáková a její improvizační skupina No a!)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

J 27.6.2019 19:00

(Irská muzika u stolu!)

(Hradec Králové)

J 27.6.2019 19:00
J 27.6.2019 19:30 - 21:30

(Letní koncert)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

J 27.6.2019 21:00 - 22:00

(HM... koncert pro dospělé)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

J 27.6.2019 21:30

(Yesterday)

Cine de verano Širák (Hradec Králové)

V 28.6.2019 9:00

(Lego výstava)

(Hradec Králové)

V 28.6.2019 10:00

(Šachový klub seniorů)

(Hradec Králové)

V 28.6.2019 10:00
V 28.6.2019 14:00

(Řbitov zvířátek)

Bio Central (Hradec Králové)

V 28.6.2019 15:00

(Dostaveníčko s rokem 1866)

Eliščino nábřeží (Hradec Králové)

V 28.6.2019 16:00 - 18:30

(Josef Švejk)

Teatro de Klicpera - Estudio Beseda (Hradec Králové)

V 28.6.2019 16:00 - 16:45

(Někde jinde)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

J 27.6.2019 17:30 - 18:20
V 28.6.2019 18:00 - 18:50

(VU Cie Sacekripa)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

V 28.6.2019 19:00 - 20:30

(Romeo, Julie a tma)

Galería Donde Klicperovi (Hradec Králové)

V 28.6.2019 19:00 - 20:00

(Session Bulgakov)

Laberinto del Teatro Dragón - laberinto de marionetas y laboratorio de teatro (Hradec Králové)

V 28.6.2019 21:30

(Psí poslání 2)

Cine de verano Širák (Hradec Králové)

S 29.6.2019 9:00

(Supathlon 2019)

Biřička (Hradec Králové)

S 29.6.2019 11:00

(Oslava prázdnin)

Parque de diversion familiar Tongo (Hradec Králové)

S 29.6.2019 14:00

(Auparťáček na vlnách)

Aupark (Hradec Králové)

S 29.6.2019 19:19 - 20:49

(Ortel + host Vilem Čok se sk. ByPass)

Runway Club 96 (Hradec Králové)

S 29.6.2019 20:30

(Bohemian Rhapsody)

Bio Central (Hradec Králové)

S 29.6.2019 21:30

(Teroristka)

Cine de verano Širák (Hradec Králové)

D 30.6.2019 15:00

(Pohádkové neděle v Atriu)

(Hradec Králové)

L 1.7.2019 17:00

(Jóga pro zdravou sebelásku)

(Hradec Králové)

L 1.7.2019 18:00

(Prado - sbírka plná divů)

Bio Central (Hradec Králové)

M 2.7.2019 - V 30.8.2019

(David Vávra - Běžet s domy)

(Hradec Králové)

M 2.7.2019 17:00 - 19:00
M 2.7.2019 17:00
J 27.6.2019 18:00
M 2.7.2019 18:00

(Bolest a sláva)

Bio Central (Hradec Králové)

X 3.7.2019 - J 29.8.2019
X 3.7.2019 14:30

(Rock for People - Večírek pro nedočkavé)

Festivalpark (Hradec Králové)

J 4.7.2019 17:00 - 19:00
J 4.7.2019 17:00

(Jóga pro všechny)

(Hradec Králové)

V 5.7.2019 18:00

(Koncert Slávka Klecandra)

Iglesia de la Congregación del sacerdote Ambrož (Hradec Králové)

V 5.7.2019 19:00 - 20:40

(Marien - Zahajovací koncert sezóny Léto na statku)

Finca de Šrámek (Hradec Králové)

V 5.7.2019 21:00

(Rodiče na tahu)

Cine de verano Širák (Hradec Králové)

S 6.7.2019 10:00

(Mrňouskové 2: Daleko od domova)

Bio Central (Hradec Králové)

S 6.7.2019 19:19

(Keks)

Runway Club 96 (Hradec Králové)

S 6.7.2019 20:30

(Srážka s láskou)

Bio Central (Hradec Králové)

S 6.7.2019 21:00

(Avengers: Endgame)

Cine de verano Širák (Hradec Králové)

D 7.7.2019 15:30

(Spider-Man: Daleko od domova)

Bio Central (Hradec Králové)

V 5.7.2019 17:30
S 6.7.2019 21:00
D 7.7.2019 17:30

(Mirai, dívka z budoucnosti)

Bio Central (Hradec Králové)

M 9.7.2019 10:00

(Ostrým nožom)

Bio Central (Hradec Králové)

M 9.7.2019 19:00 - 21:00

(Aztécký kalendář)

Nueva Acrópolis (Hradec Králové)

J 4.7.2019 20:30
V 5.7.2019 20:30
D 7.7.2019 20:30
L 8.7.2019 18:00
M 9.7.2019 20:30

(Mrtví neumírají)

Bio Central (Hradec Králové)

X 10.7.2019 - J 29.8.2019
X 10.7.2019 20:30

(Devadesátky)

Bio Central (Hradec Králové)

J 11.7.2019 20:30
L 8.7.2019 7:00 - 17:00
M 9.7.2019 7:00 - 17:00
X 10.7.2019 7:00 - 17:00
J 11.7.2019 7:00 - 17:00
V 12.7.2019 7:00 - 17:00
V 12.7.2019 14:00

(Ženy v běhu)

Bio Central (Hradec Králové)

V 12.7.2019 18:00

(Manual a Vendetta)

(Hradec Králové)

V 12.7.2019 19:00

(Nadoraz)

Finca de Šrámek (Hradec Králové)

V 12.7.2019 20:30

(Diego Maradona)

Bio Central (Hradec Králové)

S 13.7.2019 19:19

(Vítkovo kvarteto)

Runway Club 96 (Hradec Králové)

S 13.7.2019 20:30

(Bílý bílý den)

Bio Central (Hradec Králové)

D 14.7.2019 19:00

(Shum Davar a hosté)

(Hradec Králové)

X 17.7.2019 19:00
X 17.7.2019 21:00

(The Beach Bum)

Cine de verano Širák (Hradec Králové)

J 18.7.2019 8:30

(Brain&Breakfast: Vařte z vody)

Centro tecnológico (Hradec Králové)

J 18.7.2019 21:00 - 22:30

(Koŕist)

Cine de verano Širák (Hradec Králové)

L 15.7.2019 7:00 - 17:00
M 16.7.2019 7:00 - 17:00
X 17.7.2019 7:00 - 17:00
J 18.7.2019 7:00 - 17:00
V 19.7.2019 7:00 - 17:00
V 19.7.2019 14:00

(Léto s gentlemanem)

Bio Central (Hradec Králové)

V 19.7.2019 19:00

(Country Dohoda)

Finca de Šrámek (Hradec Králové)

V 19.7.2019 20:00 - 22:30

(Diego Maradona s FC Hradec Králové)

Bio Central (Hradec Králové)

V 19.7.2019 21:00

(Ženy v běhu)

Cine de verano Širák (Hradec Králové)

S 20.7.2019 17:30 - 19:00

(Apollo 11)

Observatorio astronómico y planetario de Hradec Králové (Hradec Králové)

S 20.7.2019 19:19

(Robert Křesťan & Druhá tráva)

Runway Club 96 (Hradec Králové)

L 22.7.2019 19:00 - 20:30

(Dívčí válka)

Cine de verano Širák (Hradec Králové)

J 11.7.2019 21:00
X 24.7.2019 21:00

(Mrtví neumírají)

Cine de verano Širák (Hradec Králové)

J 25.7.2019 21:00

(Détská hra)

Cine de verano Širák (Hradec Králové)

L 22.7.2019 7:00 - 17:00
M 23.7.2019 7:00 - 17:00
X 24.7.2019 7:00 - 17:00
J 25.7.2019 7:00 - 17:00
V 26.7.2019 7:00 - 17:00
M 23.7.2019 10:00
V 26.7.2019 14:00

(Moje století)

Bio Central (Hradec Králové)

V 26.7.2019 19:00

(Severka)

Finca de Šrámek (Hradec Králové)

S 27.7.2019 19:19

(Lokálka)

Runway Club 96 (Hradec Králové)

S 27.7.2019 21:00

(Lví král)

Cine de verano Širák (Hradec Králové)

M 2.7.2019 14:00 - 14:30
M 2.7.2019 15:00 - 15:30
M 2.7.2019 16:00 - 16:30
X 3.7.2019 14:00 - 14:30
X 3.7.2019 15:00 - 15:30
X 3.7.2019 16:00 - 16:30
J 4.7.2019 14:00 - 14:30
J 4.7.2019 15:00 - 15:30
J 4.7.2019 16:00 - 16:30
V 5.7.2019 13:00 - 13:30
V 5.7.2019 14:00 - 14:30
V 5.7.2019 15:00 - 15:30
S 6.7.2019 13:00 - 13:30
S 6.7.2019 14:00 - 14:30
S 6.7.2019 15:00 - 15:30
D 7.7.2019 13:00 - 13:30
D 7.7.2019 14:00 - 14:30
D 7.7.2019 15:00 - 15:30
V 12.7.2019 13:00 - 13:30
V 12.7.2019 14:00 - 14:30
V 12.7.2019 15:00 - 15:30
S 13.7.2019 13:00 - 13:30
S 13.7.2019 14:00 - 14:30
S 13.7.2019 15:00 - 15:30
D 14.7.2019 13:00 - 13:30
D 14.7.2019 14:00 - 14:30
D 14.7.2019 15:00 - 15:30
V 19.7.2019 13:00 - 13:30
V 19.7.2019 14:00 - 14:30
V 19.7.2019 15:00 - 15:30
S 20.7.2019 13:00 - 13:30
S 20.7.2019 14:00 - 14:30
S 20.7.2019 15:00 - 15:30
D 21.7.2019 13:00 - 13:30
D 21.7.2019 14:00 - 14:30
D 21.7.2019 15:00 - 15:30
V 26.7.2019 13:00 - 13:30
V 26.7.2019 14:00 - 14:30
V 26.7.2019 15:00 - 15:30
S 27.7.2019 13:00 - 13:30
S 27.7.2019 14:00 - 14:30
S 27.7.2019 15:00 - 15:30
D 28.7.2019 13:00 - 13:30
D 28.7.2019 14:00 - 14:30
D 28.7.2019 15:00 - 15:30

(Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka)

Iglesia de San Nicolás (Hradec Králové)

M 30.7.2019 17:00 - 19:00
V 12.7.2019 21:00 - 23:22
X 31.7.2019 21:00 - 23:22

(Spider-Man: Daleko od domova)

Cine de verano Širák (Hradec Králové)

L 29.7.2019 7:00 - 17:00
M 30.7.2019 7:00 - 17:00
X 31.7.2019 7:00 - 17:00
J 1.8.2019 7:00 - 17:00
V 2.8.2019 7:00 - 17:00
M 30.7.2019 10:00
V 2.8.2019 14:00

(Yesterday)

Bio Central (Hradec Králové)

V 2.8.2019 19:00

(Josef Fousek)

Finca de Šrámek (Hradec Králové)

S 3.8.2019

(Nábřežní jazzová pouť 2019)

Eliščino nábřeží (Hradec Králové)

V 2.8.2019
S 3.8.2019

(Sahara Race)

Hradec Králové

S 3.8.2019 19:19

(Odyssea 2019)

Runway Club 96 (Hradec Králové)

L 5.8.2019 7:00 - 17:00
M 6.8.2019 7:00 - 17:00
X 7.8.2019 7:00 - 17:00
J 8.8.2019 7:00 - 17:00
L 5.8.2019
M 6.8.2019
X 7.8.2019
J 8.8.2019
V 9.8.2019
M 6.8.2019 10:00
V 9.8.2019 14:00

(Brankář)

Bio Central (Hradec Králové)

V 9.8.2019 19:00

(Pavlína Jíšová)

Finca de Šrámek (Hradec Králové)

S 10.8.2019 20:00 - 21:30

(Na ostro)

Runway Club 96 (Hradec Králové)

L 12.8.2019 18:00 - 20:30
M 13.8.2019 10:00

(Uzly a pomeranče)

Bio Central (Hradec Králové)

L 12.8.2019 7:00 - 17:00
M 13.8.2019 7:00 - 17:00
X 14.8.2019 7:00 - 17:00
J 15.8.2019 7:00 - 17:00
V 16.8.2019 7:00 - 17:00
L 24.6.2019 20:30
M 25.6.2019 18:00
V 16.8.2019 14:00

(Muži v černém: Globální hrozba)

Bio Central (Hradec Králové)

V 16.8.2019 18:00 - 20:30

(Memoriál Zbyňka Kusého: Mountfield HK - ???)

ČPP Arena (Hradec Králové)

V 16.8.2019 19:00

(Ivo Jahelka)

Finca de Šrámek (Hradec Králové)

S 17.8.2019 10:00 - 18:00
S 17.8.2019 12:00

(Megaskluzavka - Slide Czech)

Blodkova (Hradec Králové)

S 17.8.2019 19:19

(Žalman a spol.)

Runway Club 96 (Hradec Králové)

D 18.8.2019 15:00 - 16:30

(Eva a Vašek)

Runway Club 96 (Hradec Králové)

M 20.8.2019 10:00

(Slunce je také hvězda)

Bio Central (Hradec Králové)

V 23.8.2019 14:00

(Bez věcí nad věcí!)

Bio Central (Hradec Králové)

L 19.8.2019 17:00
M 20.8.2019 17:00
X 21.8.2019 17:00
J 22.8.2019 17:00
V 23.8.2019 17:00
V 23.8.2019 19:00

(Honza Brož a Devítka)

Finca de Šrámek (Hradec Králové)

S 24.8.2019 15:00
S 24.8.2019 19:19

(Nadoraz Hradec Králové)

Runway Club 96 (Hradec Králové)

V 23.8.2019
S 24.8.2019
D 25.8.2019

(Grand Prix města Hradec Králové v parkurovém skákání)

Club de hípica de Hradec (Hradec Králové)

M 27.8.2019 10:00

(Rocketman)

Bio Central (Hradec Králové)

V 30.8.2019 14:00

(Free Solo)

Bio Central (Hradec Králové)

S 31.8.2019

(Svátek vína na soutoku 2019)

(Hradec Králové)

S 31.8.2019 19:19

(Jana Uriel Kratochvílová)

Runway Club 96 (Hradec Králové)

J 5.9.2019 9:00

(Bezpečné nábřeží 2019)

Smetanovo nábřeží (Hradec Králové)

S 7.9.2019

(Královéhradecká veterán rallye)

Masarykovo náměstí (Hradec Králové)

V 6.9.2019
S 7.9.2019
S 7.9.2019 8:00 - 12:00

(Farmářsko - potravinářské trhy)

Letců (Hradec Králové)

S 7.9.2019 8:00

(Den otevřených dveří - Petrof)

Petrof - fábrica y museo (Hradec Králové)

S 7.9.2019 10:00

(Dětský den na Hradišti)

(Hradec Králové)

S 7.9.2019 19:19

(The Primitives Group)

Runway Club 96 (Hradec Králové)

D 8.9.2019

(Město na kolech)

Eliščino nábřeží (Hradec Králové)

D 8.9.2019

(Festival sportu 2019)

(Hradec Králové)

D 7.7.2019 14:00 - 15:30
D 18.8.2019 14:00 - 15:30
D 8.9.2019 14:00 - 15:30
X 11.9.2019 19:00 - 20:30

(Kytice)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

S 14.9.2019 10:00

(Food Truck Fest HK)

náměstí 5. května (Hradec Králové)

S 14.9.2019 10:00

(Pohádkový les 2019)

(Hradec Králové)

S 14.9.2019 19:19 - 20:49

(AC / CZ & Red hot Chillies)

Runway Club 96 (Hradec Králové)

J 27.6.2019 21:00
J 4.7.2019 21:00
J 11.7.2019 21:00
J 18.7.2019 21:00
J 25.7.2019 21:00
J 1.8.2019 21:00
J 8.8.2019 21:00
J 15.8.2019 21:00
J 22.8.2019 21:00
J 29.8.2019 21:00
J 5.9.2019 21:00
J 12.9.2019 21:00
J 19.9.2019 21:00
S 21.9.2019

(Nábřeží gurmánů - Chuť podzimu)

Smetanovo nábřeží (Hradec Králové)

S 21.9.2019

(Streetmania 2019)

(Hradec Králové)

S 21.9.2019 0:01

(Zažij město jinak)

Tomkova (Hradec Králové)

S 21.9.2019 10:00

(Chilli festival Mechov vol. 4)

náměstí 5. května (Hradec Králové)

M 24.9.2019 17:00 - 19:00

(Nikola Tesla)

Biblioteca científica y de estudios en Hradec Kráové (Hradec Králové)

M 24.9.2019 19:00
M 24.9.2019 20:00

(Partička)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

J 26.9.2019 19:00 - 20:20

(Zdeněk Izer - Na plný coole)

Adalbertinum (Hradec Králové)

J 26.9.2019 20:30 - 23:30

(Audience - NT Live)

Bio Central (Hradec Králové)

V 27.9.2019

(Noc vědců na UHK)

Universidad Hradec Králové - Edificio A (Hradec Králové)

S 28.9.2019 10:00

(Hradecký koštýř 2019 - 12. ročník slavností vína a burčáku)

Iglesia de San Juan de Nepomuk (Hradec Králové)

S 29.6.2019 20:00 - 21:30
S 27.7.2019 21:00 - 22:30
S 24.8.2019 21:00 - 22:30
S 28.9.2019 20:00 - 21:30

(Noční prohlídka města s překvapením)

Eliščino nábřeží (Hradec Králové)

D 30.6.2019 10:00 - 11:00
D 28.7.2019 10:00 - 11:00
D 25.8.2019 10:00 - 11:00
D 29.9.2019 10:00 - 11:00
J 3.10.2019 19:00 - 20:30

(Velké lásky v malém hotelu)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

V 4.10.2019
S 5.10.2019
D 6.10.2019

(Nábřeží saunařů)

Smetanovo nábřeží (Hradec Králové)

D 6.10.2019 19:00 - 21:00

(Plnou parou)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

L 7.10.2019 19:00 - 20:30

(Můj báječný rozvod)

Adalbertinum (Hradec Králové)

J 10.10.2019 18:00

(Maroko - přes Vysoký Atlas k písečným dunám Erg Chebi)

Nãplavka café & music bar (Hradec Králové)

S 12.10.2019 18:45

(Giacomo Puccini - Turandot)

Bio Central (Hradec Králové)

D 13.10.2019

(Restaurant day 2019)

Smetanovo nábřeží (Hradec Králové)

M 15.10.2019 20:30

(Lehmanova trilogie - NT Live)

Bio Central (Hradec Králové)

J 17.10.2019 19:00 - 20:55
V 18.10.2019 19:00 - 20:30

(Lokálka 45 - Jiří Schmitzer, Nezmaři)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

S 19.10.2019

(II. ročník hračkování)

Fox Gallery (Hradec Králové)

S 19.10.2019 19:00
X 23.10.2019 18:00 - 20:30
J 24.10.2019 19:00 - 20:30

(Exkluzivní módní přehlídka značky Poner)

Petrof Gallery (Hradec Králové)

S 26.10.2019 18:45

(Jules Massenet - Manon)

Bio Central (Hradec Králové)

X 30.10.2019 19:00 - 20:30

(Křížem krážem aneb Sexem ke štěstí)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

V 1.11.2019 17:30

(Andrej Drbohlav: Psychologie masových vrahů)

Universidad Hradec Králové - Edificio A (Hradec Králové)

S 9.11.2019 18:45

(Giacomo Puccini - Madama Butterfly)

Bio Central (Hradec Králové)

V 8.11.2019 14:00
S 9.11.2019 9:00
D 10.11.2019 9:00

(ČokoFest 2019)

(Hradec Králové)

L 11.11.2019 17:30
L 11.11.2019 20:30

(Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě)

Bio Central (Hradec Králové)

M 12.11.2019 19:00 - 21:00

(Drobečky z perníku)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

M 12.11.2019 19:00
X 13.11.2019 19:30 - 21:30

(Třicet let svobody - slavnostní koncert)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

D 17.11.2019 19:00 - 21:00

(Drahá legrace)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

S 23.11.2019 18:45

(Philip Glass - Achnaton)

Bio Central (Hradec Králové)

L 25.11.2019 19:00 - 21:20

(Lady Oskar)

Adalbertinum (Hradec Králové)

X 27.11.2019 19:00 - 20:00

(Michal Prokop, Luboš Andršt a Jan Hrubý Trio)

Adalbertinum (Hradec Králové)

J 28.11.2019 19:00

(Film music tour)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

S 30.11.2019 16:00 - 18:30

(Zimní královna)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

L 2.12.2019 19:00 - 21:00
V 6.12.2019 19:00 - 20:30

(Jistě, pane premiére)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

S 6.7.2019 20:00
S 3.8.2019 20:00
V 6.9.2019 20:00
S 5.10.2019 20:00
S 2.11.2019 20:00
S 7.12.2019 20:00

(Noční prohlídka na Bílé věži)

Torre Blanca (Hradec Králové)

D 8.12.2019 15:00 - 16:00

(Tančíme a zpíváme s Míšou - vánoční)

Adalbertinum (Hradec Králové)

L 9.12.2019 19:00 - 20:30

(Spirituál kvintet - vánoční koncert 2019)

Adalbertinum (Hradec Králové)

M 10.12.2019 19:00 - 21:00

(Bosé nohy v parku)

Adalbertinum (Hradec Králové)

V 13.12.2019 19:00 - 20:30

(Chlap na zabití)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

S 21.9.2019 6:41 - 7:40
S 14.12.2019 7:48 - 8:47

(Svítání na Bílé věži 2019)

Torre Blanca (Hradec Králové)

M 17.12.2019 19:00 - 20:30

(Pospíchejme k betlému)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

J 19.12.2019

(XIX. Královéhradecký městský ples)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

V 28.6.2019 18:00 - 18:15
X 28.8.2019 18:00 - 18:15
S 7.9.2019 14:00 - 14:15
S 28.9.2019 10:00 - 10:15
L 28.10.2019 10:00 - 10:15
D 17.11.2019 18:00 - 18:15
M 24.12.2019 23:30 - 23:45

(Zvon Augustin 2019)

Torre Blanca (Hradec Králové)

X 25.12.2019 15:00 - 16:30
X 25.12.2019 17:00 - 18:30

(Jaroslav Svěcený - housle a Václav Uhlíř - varhany)

Iglesia de San Juan de Nepomuk (Hradec Králové)

L 30.12.2019 18:00 - 19:30

(Malý Silvestr - Tango simfónico)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

M 31.12.2019 15:00 - 16:30

(Silvestrovský koncert Tango simfónico)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

V 10.1.2020 19:00 - 21:00

(Popelka)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

S 11.1.2020 18:45

(Alban Berg - Vojcek)

Bio Central (Hradec Králové)

J 16.1.2020 19:30 - 21:30

(Harfenianna)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

X 11.12.2019 19:30 - 21:30
V 31.1.2020 19:30 - 21:30

(Závěrečný koncert dirigentských kurzů - benefiční koncert)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

S 1.2.2020 18:45

(The Gershwins - Porgy a Bess)

Bio Central (Hradec Králové)

X 5.2.2020 19:00 - 21:00

(Ústy spravedlivých - sborový koncert)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

S 29.2.2020 18:45

(Georg Friedrich Händel - Agrippina)

Bio Central (Hradec Králové)

S 14.3.2020 17:45

(Richard Wagner - Bludný Holanďan)

Bio Central (Hradec Králové)

L 23.3.2020 19:00

(Koncert Barocco sempre giovane, Lukáš Vondráček - klavír)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)

S 11.4.2020 18:45

(Giacomo Puccini - Tosca)

Bio Central (Hradec Králové)

J 30.4.2020 16:00 - 19:00

(Slet čarodějnic)

Biřička (Hradec Králové)

V 1.5.2020 10:00 - 13:00

(Ukliďme okolí rybníka Biřička)

Biřička (Hradec Králové)

V 8.5.2020 12:00

(Hradecký Majáles 2020)

(Hradec Králové)

S 9.5.2020 18:45

(Gaetano Donizetti - Marie Stuartovna)

Bio Central (Hradec Králové)

V 5.6.2020 19:00 - 21:00

(Agapé a Erós mše a opera)

Filarmónica Hradec Králové (Hradec Králové)


Acontecimiento

Rock for people 2019

Festivalpark (Hradec Králové)

J 4.7.2019 - S 6.7.2019

Czech International Air Fest - CIAF 2019

Hradec Králové (Hradec Králové)

S 31.8.2019 10:00
D 1.9.2019 10:00

(Louskáček - St. Petersburg festival ballet)

Centro de congresos Aldis (Hradec Králové)

X 29.1.2020 19:00

(Soutěžní rozárium - Mezinárodní soutěž novinek růží)

Hradec Králové

S 15.6.2019 - D 30.6.2019

(Divadlo evropských regionů a Open Air Program Hradec Králové)

Hradec Králové

V 21.6.2019 - V 28.6.2019


Sugerencia para la excursión

Finca de Šrámek

Finca de Šrámek

Recinto de una original arquitectura popular con estructuras de madera valiosas. Abarca un edificio de...